KURUMSAL
HAKKIMIZDA


Firmamız, 1980 Yılında Abdurrahman KOÇAK tarafından 60 m2 bir alanda şahıs firması olarak KOÇAK DELİKLİ SAC TİCARET unvan'ı altında delikli sac imalatına başlamıştır. Bu süre zarfı içerisinde etkin çalışan personellerimiz ile en ekonomik maliyetle en kaliteli malzemeyi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Müşterilerimizin göstermiş olduğu güven ve destekle emin adımlarla yola devam eden firmamız 1994 yılında şirketleşmiştir.

Zaman içerisinde bilgi birikimi ve edindiğimiz tecrübe ile 1995 Yılında bünyesine Genişletilmiş Metal imalatını da ekleyerek ürün portföyünü genişletmiş ve 1997 Yılında 1. Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 kapalı alanı olan yerimize taşınarak deneyimli ve alanında uzman personelimizle siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerine cevap vererek bu sektördeki eksikliği gidermiştir.Firmamız bünyesinde mevcut olan Delikli Sac ve Genişletilmiş Metal makinelerine ek olarak taleplere daha hızlı cevap verebilmek ve sektöründe ki konumuna da önem vererek Makine Parkuruna CNC Telerezyon, CNC Punch, CNC Lazer Kesim ve CNC Kesim & Büküm Makinelerini de dahil etmiştir.
 
Bilindiği gibi kalite bir yaşam biçimidir. Firmamız teknolojiyi ve sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip etmekte, müşterilerimizin istek ve taleplerini dikkate alarak kendi öz sermayesi ile yatırımlar yapmakta Ar-Ge çalışmalarında bulunmakta ve bu çalışmalar sonucunda mevcut ürün ve modellerimize yenilerini ekleyerek verdiği hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden taviz vermeden yüksek kazanç gözetmeden siz değerli müşterilerimizin taleplerinde gerek satış öncesinde gerekse satış sonrasında kararlı duruşumuzla emin adımlarla yolumuzda ilerlemekteyiz.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar işimize göstermiş olduğumuz hassasiyet ve özen ile alınan siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak kaliteden ödün vermeden kalitesi yüksek ürünlerimizi düşük maliyetlerle sizlere ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz.
 
Bu zorlu ve meşakkatli yolda bize göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve desteklerinizden dolayı teşekkür eder...
 
Çalışmalarınızda Başarılar Dileriz.
 Kuruluşumuzdan bugüne kadar işimize göstermiş olduğumuz hassasiyet ve özen ile alınan siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak kaliteden ödün vermeden kalitesi yüksek ürünlerimizi düşük maliyetlerle sizlere ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz.
Bu zorlu ve meşakkatli yolda bize göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.
Hakkımızda >
Koçak Park hizmetinizdedir...
Yeni kataloğumuz | 2015
Yeni sitemiz yayında...
Tel : +90.332 248 28 28 - +90.332 248 21 21
+90.332 251 49 66 - +90.332 251 49 67
Fax : +90.332 251 49 68
Email : info@kocaksac.com
     
USD  Alış
32,8106
 
Satış
32,8698
 
 
EUR  Alış
35,5656
 
Satış
35,6297
 
www.kocaksac.com.tr | info@kocaksac.com.tr

Sitede kullanılan fotoğrafların telif hakları KOÇAKSAC END.MAK.VE DELİKLİ SAC SAN. LTD. ŞTİ. ne aittir, İzinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz.

GENİŞLETİŞMİŞ METAL,genişletilmiş metal, DELİKLİ SAC SANAYİ, Delikli Sac,lazer kesim, Lazer Kesim, lazer kesim konya, lazer kesim işçilik, fason lazer kesim, cnc, cnc kesim, cnc lazer kesim, cnc büküm, punch, punc kesim, punch işçilik, cnc punch işçilik, cnc punch kesim, panç kesim, panç işçilik, cnc panç kesim, delikli sac, geniş metal, genişletilmiş metal, genişletilmiş sac, genişletilmiş, metal, baklavalı sac, sac, sac kesim, sac lazer kesim, sac kesim işçiliği, Sanayi perfore, galvaniz, alüminyum, krom, delikli sac, dkp, metalPerforated Sheet Metal,Sheet Metal,Perforated Metal, Perforated Sheet,Stainless Steel Filter,Filter Wire Cloth,Brass Wire and Bronze Phosphor Filter Wire Clothes,The Perforated Sheets from Stainless Steel and Mild Sheet,Crimped Meshs and Vibraton Perforated Coil, Stainless, Steel, Filtration, Lighting, Laundry, Sheet, Perf, Re-coil, Sound, Muffler, Diffuser, Holes, perforating

Grup Şirketlerimiz